Wiem przed leczeniem, co mnie czeka, ile będzie całość leczenia kosztowała, co warto zrobić, by wzmocnić ząb a gdzie można to odpuścić. Nie ma osobnego płacenia za każde rtg, znieczulenie itp. Koronka to koronkowa robota artystyczna, precyzyjne dobranie kształtu i koloru, wiele rozmów i przymiarek, by efekt był bardzo dobry. Odbudowa zęba   to  także pieczołowicie wykonana misja, nie tylko rzemieślnicza praca. Pani Doktor Kornafel, Mistrzyni w leczeniu endodontycznym uratowała mi ząb, źle zaleczony kanałowo przez kogoś innego. Dobre rady i profesjonalne zabiegi poprawiające estetykę świetnie wpływają na moje samopoczucie i bardziej odważny uśmiech. Natura nie była łaskawa dla moich zębów- Pani Doktor tak.

 Każda wizyta to odczucie, że jestem jako pacjentka najważniejsza. Atmosfera jest tak bezstresowa i miła, że niemal domowa. Pani Doktor nie dość, że bardzo dobra w swoim fachu, cały czas rozwijająca swe umiejętności i ofertę kliniki ( małej, ale przytulnej i szalenie przyjaznej), to jest niezwykle ciepłą, urokliwą, emanującą dobrą energią osobą, przy której czuję się bezpiecznie jako pacjentka.

Jestem tu tak „zaopiekowana” przez p. Kasię ( miłą i sprawną niezwykle asystentkę) i Pana Menadżera kliniki, że w domu nie mam lepiej. Punktualność, czystość, kontakt z pacjentem to mocne strony tego miejsca.

Anna Ł.