Leczenie kanałowe pod mikroskopem

 

Celem jest oczyszczenie korzeni zębów z bakterii, które wniknęły do wnętrza poprzez ubytek lub nieszczelne wypełnienie.

 

Bakterie zakażając  nerw, naczynia krwionośne i chłonne są źródłem bólu zęba, infekcji otaczającej kości a nawet całego organizmu.

 

Przeciętny pojedynczy kanał ma średnicę poniżej 1mm, a systemy kanałowe trzonowców są często skomplikowane i zawiłe. Dlatego nowoczesne leczenie kanałowe wymaga od lekarza wysokich kwalifikacji, precyzji oraz nowoczesnego sprzętu.

 

W DentalEstetic do leczenia wykorzystujemy lupy, mikroskop, ultradźwięki, endometr, narzędzia rotacyjne, system do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką. Dzięki temu jest możliwe odnajdywanie zwapniałych kanałów, oczyszczenie ich z bakterii, usuwanie starych cementów, złamanych narzędzi  oraz szczelne wypełnienie systemu kanałowego. Podnosi to znacznie skuteczność leczenia oraz umożliwia zachowanie w jamie ustnej zębów, które jeszcze do niedawna trzeba było usuwać.

 

Ząb leczony kanałowo podczas zabiegu izolujemy koferdamem (ślinochronem) zapewniając bezpieczeństwo i komfort pacjentowi oraz personelowi.

 

Leczenie kanałowe w mikroskopie  jest bezbolesne, odbywa się w wygodnej ergonomicznej pozycji i komfortowej atmosferze

 

Gabinet stomatologiczny DENTALESTETIC, by kompleksowo zadbać o potrzeby naszych pacjentów, ma przyjemność poinformować Państwa, że jako jedni z niewielu w mieście Warszawa przeprowadzamy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Doskonale wiemy, jak bardzo niekomfortowy jest to zabieg, więc dołożyliśmy wszelkich starań by ułatwić Państwu tę chwilę. Wprowadzając do oferty leczenie kanałowe pod mikroskopem mieliśmy również na celu ukazać swój profesjonalizm w podejściu do pacjentów.

 

 

Dokładność jakiej wymaga tego typu leczenie w zwykłych warunkach, leczenie kanałowe pod mikroskopem uzupełnia o nową jakość zabiegu, który staje się niemal całkowicie komfortowy dla osoby jemu poddawanej. Nasz profesjonalny zespół stomatologiczny gwarantuje Państwu świetne efekty podjęcia się przez nich tego zabiegu, bez jakiegokolwiek ryzyka – Warszawa oraz jej mieszkańcy mogli się już wielokrotnie o tym przekonać. Warto walczyć o każdy ząb, co też czynimy, używając tej o wiele bardziej efektywniej od tradycyjnego zabiegu metody.