Leczenie kanałowe pod mikroskopem – Warszawa Targówek i Białołęka
Gdy do korzenia zębów dostaną się bakterie dochodzi między innymi do zakażenia nerwu oraz naczyń chłonnych i krwionośnych. W takiej sytuacji wymagane jest leczenie kanałowe, gdyż bez pomocy stomatologicznej infekcja ta może objąć kość, a nawet całe ciało pacjenta. W klinice DENTALESTETIC w Warszawie doskonale wiemy, jak do tego nie dopuścić oraz jak uchronić Państwa przed nawracającym bólem spowodowanym nieprecyzyjnym oczyszczeniem kanału. Nasza odpowiedź na ów problem to mikroskopowe leczenie kanałowe.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to nie tylko profesjonalna usługa zapewniająca pewność dokładnego oczyszczenia kanału, ale również nasz ukłon w stronę pacjentów, którzy najbardziej cenią sobie skuteczność i komfort podczas wizyty u dentysty. Czy to z powodu zaniedbanego ubytku, czy też nieszczelnego wypełnienia, bakterie tylko czekają by wniknąć do wnętrza Państwa zębów, my natomiast chcemy im to trwale uniemożliwić.


Mikroskopowe leczenie kanałowe w Warszawie – zalety


Z leczeniem kanałowym nie warto również czekać do momentu, gdy pojawi się ból, gdyż odpowiednia diagnoza może zaoszczędzić pacjentowi wiele stresu. Z tego powodu klinika stomatologiczna DENTALESTETIC z Warszawy pragnie przybliżyć swoim pacjentom zalety wyboru usługi, jaką jest leczenie kanałowe pod mikroskopem, a są to:

  • precyzja zabiegu (skomplikowane i zawiłe sieci kanałów zębów trzonowych oraz średnica kanału poniżej 1 mm to dla nas żadna przeszkoda),
  • nowoczesna technologia gwarantująca wysoką skuteczność,
  • wspomaganie zabiegu endometrem, ultradźwiękami, narzędziami rotacyjnymi oraz tzw. ciekłą guteperką,
  • łatwiejsze odnajdywanie zwapniałych kanałów,
  • możliwość usunięcia złamanych narzędzi, cementów oraz szczelnego wypełnienia,
  • wysoka skuteczność jeśli chodzi o leczenie kanałowe zębów, które normalnie nadawały by się wyłącznie do ekstrakcji.

Dodatkowo warto nadmienić, iż w naszych gabinetach kliniki dentystycznej w Warszawie mają Państwo gwarancję całkowicie bezbolesnego zabiegu oraz komfortu podczas mikroskopowego leczenia kanałowego. Izolacji zęba podczas zabiegu dokonujemy przy pomocy koferdamu – zapraszamy do kontaktu i na konsultację z naszymi profesjonalnymi dentystami!