Promocja zdrowia jamy ustnej

 

·        W związku z rozwojem DentalEstetic promujemy zdrowie jamy ustnej udzielając bezpłatnego instruktażu higieny

 

 

Dziedzina stomatologii pozwalająca odtworzyć braki w uzębieniu (luki) oraz utracone tkanki zębów, których nie da się uzupełnić natychmiast w gabinecie. Współpracujemy z laboratoriami techniki dentystycznej osiągając wysoki poziom precyzji oraz estetyki.

Wykonujemy:

  • Korony cyrkonowe
  • Korony ceramiczne
  • Korony na stopach metali
  • Korony na złocie
  • Korony na implantach
  • Mosty adhezyjne
  • Protezy szkieletowe, acetalowe, akrylowe

Protetyka to jeden z ważniejszych elementów działalności naszej kliniki stomatologicznej. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności, przygotowujemy dla naszych pacjentów wszelkiego rodzaju implanty oraz protezy, mające na celu uzupełnienie ich uzębienia. Implanty, które posiadamy w swojej ofercie, charakteryzują się dużą wytrzymałością, wygodą użytkowania oraz doskonałym wykonaniem. Wszystko to oraz wiele innych czynników sprawia, że protetyka świadczona przez DENTALESTETIC zalicza się do usług na najwyższym poziomie – mieszkańcy miasta Warszawa (m. in. dzielnic Białołęka i Targówek) mogli wielokrotnie się o tym przekonać.Posiadany przez nas pantomogram, przy użyciu którego wykonujemy zdjęcia RTG uzębienia sprawia, że nie zachodzi konieczność by musieli Państwo udać się w tym celu gdzie indziej. Kompleksowa obsługa przez nas świadczona to dla Państwa gwarancja zadowolenia – pantomogram, którym dysponujemy to bardzo dokładny sprzęt specjalistyczny do wykonywania zdjęć panoramicznych RTG najwyższej jakości.DENTALESTETIC – naszą siedzibą stała się Warszawa, a najbliższą okolicą Targówek i Białołęka – to klinika stomatologiczna, która od początku swojej działalności postawiła na wzorową jakość usług. Protetyka oraz wchodząca w jej skład usługa obejmująca implanty, w naszych gabinetach świadczone są w jak najbardziej profesjonalny i nie powodujący dyskomfortu sposób. Natomiast dodatkowa opcja, jaką jest posiadany przez nas pantomogram cyfrowy, ma jeszcze bardziej zwiększyć komfort płynący ze skorzystania z naszej oferty. 

Celem jest oczyszczenie korzeni zębów z bakterii, które wniknęły do wnętrza poprzez ubytek lub nieszczelne wypełnienie.

 

Bakterie zakażając  nerw, naczynia krwionośne i chłonne są źródłem bólu zęba, infekcji otaczającej kości a nawet całego organizmu.

 

Przeciętny pojedynczy kanał ma średnicę poniżej 1mm, a systemy kanałowe trzonowców są często skomplikowane i zawiłe. Dlatego nowoczesne leczenie kanałowe wymaga od lekarza wysokich kwalifikacji, precyzji oraz nowoczesnego sprzętu.

 

W DentalEstetic do leczenia wykorzystujemy lupy, mikroskop, ultradźwięki, endometr, narzędzia rotacyjne, system do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką. Dzięki temu jest możliwe odnajdywanie zwapniałych kanałów, oczyszczenie ich z bakterii, usuwanie starych cementów, złamanych narzędzi  oraz szczelne wypełnienie systemu kanałowego. Podnosi to znacznie skuteczność leczenia oraz umożliwia zachowanie w jamie ustnej zębów, które jeszcze do niedawna trzeba było usuwać.

 

Ząb leczony kanałowo podczas zabiegu izolujemy koferdamem (ślinochronem) zapewniając bezpieczeństwo i komfort pacjentowi oraz personelowi.

 

Leczenie kanałowe w mikroskopie  jest bezbolesne, odbywa się w wygodnej ergonomicznej pozycji i komfortowej atmosferze

 

Gabinet stomatologiczny DENTALESTETIC, by kompleksowo zadbać o potrzeby naszych pacjentów, ma przyjemność poinformować Państwa, że jako jedni z niewielu w mieście Warszawa przeprowadzamy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Doskonale wiemy, jak bardzo niekomfortowy jest to zabieg, więc dołożyliśmy wszelkich starań by ułatwić Państwu tę chwilę. Wprowadzając do oferty leczenie kanałowe pod mikroskopem mieliśmy również na celu ukazać swój profesjonalizm w podejściu do pacjentów.

 

 

Dokładność jakiej wymaga tego typu leczenie w zwykłych warunkach, leczenie kanałowe pod mikroskopem uzupełnia o nową jakość zabiegu, który staje się niemal całkowicie komfortowy dla osoby jemu poddawanej. Nasz profesjonalny zespół stomatologiczny gwarantuje Państwu świetne efekty podjęcia się przez nich tego zabiegu, bez jakiegokolwiek ryzyka – Warszawa oraz jej mieszkańcy mogli się już wielokrotnie o tym przekonać. Warto walczyć o każdy ząb, co też czynimy, używając tej o wiele bardziej efektywniej od tradycyjnego zabiegu metody.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kliniki stomatologicznej (najbliżej mają do nas mieszkańcy dzielnic Białołęka i Targówek)!