Protetyka i implanty  

 

 

Dziedzina stomatologii pozwalająca odtworzyć braki w uzębieniu (luki) oraz utracone tkanki zębów, których nie da się uzupełnić natychmiast w gabinecie. Współpracujemy          z laboratoriami techniki dentystycznej osiągając wysoki poziom precyzji oraz estetyki.

 

Wykonujemy:

·         Korony cyrkonowe

·         Korony ceramiczne

·         Korony na stopach metali

·         Korony na złocie

·         Korony na implantach

·         Mosty adhezyjne

·         Protezy szkieletowe, acetalowe, akrylowe

 

 

Protetyka to jeden z ważniejszych elementów działalności naszej kliniki stomatologicznej. Wykorzystując nasze doświadczenie oraz szeroki wachlarz umiejętności, przygotowujemy dla naszych pacjentów wszelkiego rodzaju implanty oraz protezy, mające na celu uzupełnienie ich uzębienia. Implanty, które posiadamy w swojej ofercie, charakteryzują się dużą wytrzymałością, wygodą użytkowania oraz doskonałym wykonaniem. Wszystko to oraz wiele innych czynników sprawia, że protetyka świadczona przez DENTALESTETIC zalicza się do usług na najwyższym poziomie – mieszkańcy miasta Warszawa (m. in.  dzielnic Białołęka i Targówek) mogli wielokrotnie się o tym przekonać.

Posiadany przez nas pantomogram, przy użyciu którego wykonujemy zdjęcia RTG uzębienia sprawia, że nie zachodzi konieczność by musieli Państwo udać się w tym celu gdzie indziej. Kompleksowa obsługa przez nas świadczona to dla Państwa gwarancja zadowolenia – pantomogram, którym dysponujemy to bardzo dokładny sprzęt specjalistyczny do wykonywania zdjęć panoramicznych RTG najwyższej jakości.

DENTALESTETIC – naszą siedzibą stała się Warszawa, a najbliższą okolicą Targówek i Białołęka  – to klinika stomatologiczna, która od początku swojej działalności postawiła na wzorową jakość usług. Protetyka oraz wchodząca w jej skład usługa obejmująca implanty, w naszych gabinetach świadczone są w jak najbardziej profesjonalny i nie powodujący dyskomfortu sposób. Natomiast dodatkowa opcja, jaką jest posiadany przez nas pantomogram cyfrowy, ma jeszcze bardziej zwiększyć komfort płynący ze skorzystania z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kliniki stomatologicznej (najbliżej mają do nas mieszkańcy dzielnic Białołęka i Targówek)!