• Anna Ł

  Wiem przed leczeniem, co mnie czeka, ile będzie całość leczenia kosztowała, co warto zrobić, by wzmocnić ząb a gdzie można to odpuścić. Nie ma osobnego płacenia za każde rtg, znieczulenie itp. Koronka to koronkowa robota artystyczna, precyzyjne dobranie kształtu i koloru, wiele rozmów i przymiarek, by efekt był bardzo dobry. Odbudowa zęba   to  także pieczołowicie wykonana misja, nie tylko rzemieślnicza praca. Pani Doktor Kornafel, Mistrzyni w leczeniu endodontycznym uratowała mi ząb, źle zaleczony kanałowo przez kogoś innego. Dobre rady i profesjonalne zabiegi poprawiające estetykę świetnie wpływają na moje samopoczucie i bardziej odważny uśmiech. Natura nie była łaskawa dla moich zębów- Pani Doktor tak.

   Każda wizyta to odczucie, że jestem jako pacjentka najważniejsza. Atmosfera jest tak bezstresowa i miła, że niemal domowa. Pani Doktor nie dość, że bardzo dobra w swoim fachu, cały czas rozwijająca swe umiejętności i ofertę kliniki ( małej, ale przytulnej i szalenie przyjaznej), to jest niezwykle ciepłą, urokliwą, emanującą dobrą energią osobą, przy której czuję się bezpiecznie jako pacjentka.

  Jestem tu tak „zaopiekowana” przez p. Kasię ( miłą i sprawną niezwykle asystentkę) i Pana Menadżera kliniki, że w domu nie mam lepiej. Punktualność, czystość, kontakt z pacjentem to mocne strony tego miejsca.

  Anna Ł.

 • PACJENTKA

   

  „Jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych. Klinika bardzo ładna, nowoczesna, świetnie wyposażona. Miałam wykonany zabieg czyszczenia zębów - rewelacja. Polecam klinikę Dental Estetic!"

   

   

 • Lena Majewska - pacjentka

   

  "Klinika Stomatologiczna Dental Estetic została mi polecona. Jestem mile zaskoczona, bardzo miła, przyjazna atmosfera. Leczenie jest bezbolesne, mają zaawansowaną technologię (leczenie pod mikroskopem, kamerę wewnątrzustną, rtg). Szczerzę polecam Dental Estetic - świadczą kompleksowe usługi: leczenie zachowawcze, higiena, wybielanie, ortodoncja, protetyka, implanty".