Stomatologia estetyczna, licówki – Warszawa Targówek i Białołęka


Jedną z części naszej kompleksowej oferty dentystycznej jest stomatologia estetyczna, która skupia się nie tylko na zdrowiu i komforcie pacjenta, ale również na zapewnieniu mu dobrego samopoczucia, czy też poprawy pewności siebie wynikającej z równego i zadbanego uzębienia. W skład naszej pracy nad Państwa satysfakcją wchodzą między innymi licówki, które jako doświadczony zespół profesjonalistów wykonujemy w klinice DENTALESTETIC w Warszawie już od wielu lat.


Stomatologia estetyczna w Warszawie – zakres usług


W ofercie kliniki stomatologicznej znajdą Państwo nie tylko wspomniane wyżej „licówki”, ale również całą gamę zabiegów i możliwości poprawy wyglądu swojego uzębienia. Bardzo chętnie wykonamy zatem dla naszych klientów:

  • kosmetyczne wypełnienie (przy użyciu kompozytów światłoutwardzalnych dostosowanych do barwy zębów pacjenta),
  • wybielanie zębów,
  • wypełnienie kompozytami hartowanymi, porcelanowymi lub ze złota (typ wypełnienia inlay/onlay),
  • stomatologię estetyczną korygującą kolor, kształt oraz ustawienie zęba (w oparciu o licówki ceramiczne),
  • korony ceramiczne (w przypadku ubytków trudnych do rekonstrukcji, złamań lub zaawansowanej próchnicy leczonej kanałowo),
  • implanty zębów (uzupełnimy dla Państwa każdy ubytek w uzębieniu, pamiętając o jego walorach użytkowych, estetycznych oraz komforcie pacjenta).

Wykorzystując najnowsze zdobycze technologii dentystycznej oraz atestowane komponenty gwarantujemy naszym klientom najwyższy poziom obsługi oraz satysfakcję z tego, co może dać Państwu stomatologia estetyczna (licówki, korony, implanty, wypełnienie oraz wybielanie zębów) w naszej klinice w mieście Warszawa.